Kurumsal

TÜRKİYE'NİN YENİ VE FARKLI TV KANALI TVEM
"Hayata Dair Tüm Renkler Bu Ekranda"

Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir.

Tvem Ulusal kanal olarak yayın hayatına yepyeni ve özgün programları ile başlamıştır.

Günümüzde çağdaş ve modern yayıncılığın olmazsa olmaz kriterlerini doğru analiz edip son teknoloji ile donatılarak kendi binasında ve son derece üstün özelliklerle hazırlanmış kendi stüdyolarında faaliyete geçmiştir. Güçlü Medya radyo, televizyon, gazete, internet haberciliği konularında Karadeniz Bölgesi'nde yerel olarak başarıyı uzun yıllardır sürdürmüş ve bu başarısını Tvem kanalıyla ulusal olarak da başarıylr sürdürmeyi hedeflemiştir.

Egemenlik Milletin

Tvem'in ilkesi Egemenlik Milletin sloganından da anlaşılacağı gibi halkın TV kanalı olmak, belli hedef grupları spesifik olarak değerlendirmeden en geniş yelpazede halkın taleplerine en doğru şekilde cevap vermektir. Tüm yaş gruplarının ve halkın her kesiminden izleyicinin kendinden bir şeyler bulabileceği sıcak, samimi ve milletin kanaldaki aidiyet duygusunu ön plana alan sizlerin televizyonu mottosu ile yayıncılık anlayışı ile Tvem yayın hayatına başlamıştır.