Filmler

Öldüren Buluş

  • Bilgi
  • Künye
  • Oyuncular

Öldüren Buluş

İsrailli Bilim Adamları, Dünyanın En Tehlikeli Kimyasal Silahlarından Biri İçin Etkili Bir Panzehir Geliştirirler. İsrail’de Bir Bilim Kongresi Düzenlenir Ve Dünyanın Dört Bir Yanından Araştırmacılar, Ölümcül Maddeye Karşı Üretilen İlacı İncelemek Ve Üzerinde Deneyler Yapmak İçin Ülkeye Davet Edilir.Konunun Amerikalı Uzmanlarını Taşıyan Bir 

Uçak, Albay Baron Yönetimindeki Bir Terörist Grup Tarafından Kaçırılır. Baron’un Tek Bir Amacı Vardır O Da Dr.Allie Levin Tarafından Geliştirilen Yeni Anti-Silahı Ele Geçirmektir. Bu Hedefe Ulaşmak İçin Her Şeyi Yapmaya Hazır Olan Baron, Yetkililere, Uçaktaki Rehinelerin Hayatına Karşılık Dr.Levin’in Kendisine Verilmesini Talep Eder.

Bu Arada Da, Çıkan Kargaşadan Yararlanarak Bir Kaç Bilim Adamını Bertaraf Eder Ve Kendisi Ve Bir Kaç Adamı O Bilim Adamlarının Yerine Tel Aviv’e Adım Atarlar. Diğer Yandan, Aynı Terörist Grubun Beş Üyesi De Washington’ın Farklı Yerlerine Yerleştirdikleri Bombalarla Tehdit Dozunu Arttırırlar. Beklenmedik Bir Kişi, Tel Aviv’in Amerikan Büyükelçiliği’nde Görevli Dutton Hatfield, Dr.Levin’e Keşfinin Kötü Ellere Geçmesinin Engellenmesi İçin Yardım Eder.

Öldüren Buluş

Yapımı : 1996 - ABD
Tür : Aksiyon
Yönetmen : Rick Avery
Oyuncular : Jeff Speakman , Ron Silver , Jonathan Sagall , Rochelle Swanson , Jack Adalist
Senaryo : Harel Goldstein , Charles Morris Jr.
Yapımcı : Harel Goldstein , david goldstein

Öldüren Buluş

Jeff Speakman

Ron Silver

Jonathan Sagall

Rochelle Swanson

Jack Adalist

  • Öldüren Buluş Fragman

    İsrailli Bilim Adamları, Dünyanın En Tehlikeli Kim

    Öldüren Buluş